Editörün SeçtikleriGündemİş İlanları

İŞKUR evde paketleme yapacak binlerce kişi arıyor! Her ay düzenli maaş ..

Evinizden çıkmadan her ay düzenli maaş almak ister misiniz? Bu kapsamda pek çok ev hanımı İŞKUR tarafından verilen paketleme işi için detayları araştırıyor. Eve iş veren firmaların sayısı her geçen gün artmaya devam ederken detaylar merak konusu oldu. Peki, İŞKUR evde paketleme işi detayları neler? Başvuru şartı var mı?

Salgın öncesi döneminde çalışanların çalışacakları bir ortamın olması, yol, yiyecek, çay kahve masrafları gibi çeşitli ücretlerden tasarruf sağlayan evde çalışma modeli yaygınlaşmaya başladı.

Ülkemiz genelinde de başta ev hanımları olmak üzere pek çok kesim evde iş imkanlarını araştırmaya başladı. Evden çalışma denilince akla gelen İŞKUR paketleme işi veriyor.

EVDE PAKETLEME İŞİ

İKUR evde paketleme işi olarak çeşitli ürünlerin paketlenmesini evdeki hanılara bırakıyor. Sadece evde paketleme işi değil, aynı zamanda fabrika gibi yerlerdeki paketleme işlerini de iş arayanlara ulaştırıyor.

EVDE ÇALIŞMA İLE NE KADAR KAZANILIR?

Evde iş olanaklarını sunan İŞKUR özellikle daha önce kaydı olan ve evde iş olanaklarından faydalanmak isteyen kişilere iş bilgilerini SMS, e-posta ya da arama kaydı ile ulaştırıyor. Evde iş fırsatları sayesinde işe ayıracağınız zamana göre ortalama 4 saat ile 3 bin TL civarında kazanabilirsiniz. Daha fazla süre ayırdığınızda daha fazla kazanabileceksiniz.

İŞKUR HANGİ ÜRÜNLERİN PAKETLEMESİNİ VERİYOR?

Evde paketleme işleri kapsamında İŞKUR kına paketleme, nikah şekeri yapma, poşet katlama, tel toka paketleme, bitki çayı paketleme, çizelge seti hazırlama evde sabun paketleme gibi çeşitli ürünlerin paketlenme işini veriyor.