Ekonomi

Yapı Kredi tüm borçlarınızı ödemek için yola çıktı! Borç tutarı anında hesaba aktarılacak!

Bankalarla hayatının bir noktasında çalışmaya başlayanlar, ilerleyen süreçlerde bankaların sunduğu çeşitli finansal ürün ve hizmetlerden de yararlanmaya başlıyor. Bu noktada bankalarda en çok kullanılan bankacılık ürünleri arasında krediler ve kredi kartları yer alıyor. Acil ihtiyaç durumlarında hızlı bir çözüm olarak ortaya çıkan bu ürünler, daha sonra borçların ödenmesi noktasında ise vatandaşlara bir yük oluşturabiliyor. Bu borç yükünden kurtulmak isteyen ancak bir türlü düzlüğe çıkamayanlar için Yapı Kredi borç transfer kredisi hizmetini sunuyor. Bu kredi desteği ile borçlu vatandaşlar, diğer bankalara olan borçlarını tek bir çatı altında toplayabiliyor ve borcunu yapılandırarak düzenli şekilde ödeme yapabiliyor. İşte detaylar…

Kredi Kapama Koşullu Kredi

Yapı Kredi, müşterilerine avantajlı faiz indirimleri sunuyor. Yapı Kredi’nin sunduğu kredi kapama koşullu kredide, kredi ve kredi kartı borçları birleştirilerek yeni bir kredi haline getiriliyor. Bu ürünü kullanan Yapı Kredi müşterileri, daha önce kullanmış oldukları kredi ürününün faiz oranından daha düşük bir faiz oranı ile yeniden kredi kullanma fırsatı buluyor. Böylece diğer borçlar tek bir çatı altında toplanabiliyor ve düşük faiz oranı ve daha uzun vadeli ödeme sistemi ile borçlar yapılandırılabiliyor. Böylece Yapı Kredi müşterileri, borçlarını ekonomik sıkıntıya düşmeden ödeyebiliyor.

Borç Transfer Kredisi

Yapı Kredi’nin sunduğu borç transfer kredisi ürününden, Yapı Kredi müşterisi olmayanlar da yararlanabiliyor. Herkesin başvurabildiği bu kredi türünde, diğer bankalara olan kredi, kredi kartı ve ek hesap borçları gibi borçlar tek bir kredi ile Yapı Kredi’ye transfer edilebiliyor. Bu kredi türünde azami olarak 36 aya kadar vade süresi tanınıyor ve düşük faiz oranıyla borçlar daha hızlı şekilde yapılandırılıp ödenebiliyor. İsteyenler, bu krediye şubeye gitmeden dijital kanallar üzerinden de başvuruda bulunabiliyor.