Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Sonunda beklenen oldu: Dizel, benzin ve LPG’ye çok büyük indirim yapıldı! 1 Haziran’da sona erecek

Rusya- Ukrayna savaşının emtia varlıklarına değer kazandırması ile birlikte 100 dolarlık kritik seviyeyi aşan brent petrolün varil fiyatı, ülke sınırları içerisinde satışa sunulan akaryakıt ürünlerinin de yüksek oranlarda zamlanmasına sebep oldu. Artan akaryakıt ve otogaz fiyatlarından kaynaklı olarak otomobil sahipleri yakıt alımlarını hesaplı hale getirmek için kampanya araştırmasına başladı. Artan yakıt fiyatları karşısında ING Bank tarafından önemli bir kampanya başlatıldı. Banka tarafından kampanyaya katılanlara 500 TL akaryakıt indirimi yapılacağı ifade edildi.

AKARYAKIT ALIMINA 500 TL İNDİRİM

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan akaryakıt ve otogaz kampanyası kapsamında, vatandaşların akaryakıt harcamalarına karşın 500 TL’lik para puan hediyesinin verileceği belirtildi. Bu noktada kazanılan puanlar bir sonraki yakıt alımında toplam tutar üzerinden 500 TL indirim yapılacağı ifade edildi.

12 AYLIK HARCAMA SÖZÜ

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan Petrol Ofisi akaryakıt ve otogaz indirimi kampanyasından yalnızca bireysel kart sahiplerinin yararlanabildiği belirtildi ve 12 aylık harcama sözünün yerine getirilmemesi durumunda tanımlanan hediye paralar hesaplardan geri alınır ve sürücülere banka tarafından faiz uygulamalı yaptırım yansıtılacağı ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

ING Bank’ın artan akaryakıt fiyatlarına karşın özel olarak geliştirmiş olduğu 500 TL’lik para puan kazanımlı akaryakıt kampanyasına, bankanın mobil uygulaması aracılığı ile başvuru yapılmaktadır. Mobil uygulama içerisinde yer alan “kampanyalar” ekranında bulunan akaryakıt kampanyasına katılım sağlanması ve gerekli kampanya izinlerinin verilmesi, indirim tanımlamasının yapılması için yeterlidir.