Genel

Gelinim Mutfakta bu hafta elenen isim erken belli oldu! 6 Mayıs Gelinim Mutfakta haftanın kazananı ve elenen ismi açıklandı

Kanal D ekranlarında Nursel Ediz’in sunumu ile ekranlara gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında her hafta kıyasıya mücadele yaşanıyor. Bu hafta yarışmacılar arasındaki kıyasıya mücadele sonrasında Cuma günü kimin eleneceği merak edilir oldu. Gelinim Mutfakta bu hafta elenen isim erken belli oldu. 6 Mayıs Gelinim Mutfakta haftanın kazananı ve elenen ismi haberimizde..

Hafta içi her gün 13.00’de ekranlara gelen Gelinim Mutfakta programında bugün resmen kader günü. Yarışmacılar kıyasıya yarışarak yüksek puanları almaya çalıştı. Hafta içi her gün verilen puanlar aslında Cuma günü elenen ismin şekillenmesine neden oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA ÖDÜL NE?

Gelinim Mutfakta günün kazanan ismi bir çeyrek altın alırken, 6 Mayıs Gelinim Mutfakta haftanın kazanan ismi 5 altın bilezik almaya hak kazanacak. Bu hafta 4 gün boyunca günün birinci ismi Miyase Gelin olmuştu. Bugünün sonuçları merakla bekleniyor.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta elenen isim, birazdan son puanların verilmesinden sonra açıklanacak. Ancak hafta boyunca her gün verilen puanlar göz önüne alındığı zaman elenen ismin Gözde olacağı konuşuluyor. Gelinim Mutfakta elenen ismi birazdan Nursel Ediz açıklayacak.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN KAZANAN İSMİ

Gelinim Mutfakta kazanan ismi, henüz belli olmadı. Fakat 4 gün boyunca üst üste birinci olan Miyase’nin bugün de başarılı olarak 5 altın bileziği alacağı konuşuluyor.