Ekonomi

Petrol Ofisi yakıt alımlarında 50 TL hediye ediyor! Üye istasyonlardan yakıt alanlar anında hediyeyi kazanacak!

Rusya’nın Ukrayna’yı işgal girişimine başlaması, döviz kurlarındaki yükseliş ve onu takip eden enflasyon artışı, Türkiye’de ürün ve hizmetlere peş peşe yüksek oranlı zamları da getirdi. Gelen zamlardan tüm ürünler payını alırken, bu süreçte akaryakıt ürünleri ise zam şampiyonu oldu. Akaryakıta gelen zamlar sonrası araç sahipleri zor durumda kalırken, bankalar ve çeşitli yakıt istasyonları, akaryakıt harcamalarına yönelik kampanyalar başlatarak vatandaşlara uygun fiyatlı alternatifler sunmaya başladı. Bu kampanyalarla daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen yakıt istasyonları, aynı zamanda uygun fiyatlı fırsatlar da sunuyor. Bu kampanyalardan biri de Petrol Ofisi’nden geliyor. Petrol Ofisi, yakıt alımlarına 50 TL hediye ediyor. İşte detaylar…

Petrol Ofisi’nden 50 TL Positive Puan Kampanyası

Petrol Ofisi’nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 29 Nisan – 8 Mayıs 2022 tarihleri arasında Petrol Ofisi Mobil uygulamasına üye olup, Positive Card üyesi olan Petrol Ofisi istasyonlarından 1.000 TL ve üzeri yakıt alışverişi yapanlara, 50 TL değerinde Positive Puan hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, plaka bilgilerini uygulamaya kaydettikten sonra, Petrol Ofisi istasyonlarından ilk yakıt alımlarını marketlerde bulunan POS’lar üzerinden plakalarını doğrulayarak yapmaları gerekiyor. Plaka doğrulama işleminden sonraki harcamalarda, puanlar otomatik olarak kazanılıyor.

Kampanya Detayları

Kampanyadan sadece kayıtlı plaka ya da Positive Card kart ile katılan Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından 8 Mayıs 2022’ye kadar yakıt alan müşteriler yararlanabiliyor. 50 TL Positive Puan hediyesi için müşterilerin toplamda en az 1.000 TL’lik yakıt alması gerekiyor. Kişi bazlı olan kampanyada bir kullanıcı en fazla 50 TL değerinde ek Positive Puan kazanabiliyor ve 100 Positive Puan, 1 TL değerinde yakıta denk geliyor. Kazanılan puanlar 31 Mayıs 2022 tarihine kadar Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında, sadece yakıt alımlarında geçerli oluyor.