Ekonomi

Market alışverişlerinde anında 100 TL iade kampanyası başladı! Albaraka kredi kartı alışverişlerinde 100 TL iade ediyor!

Türkiye’de, son dönemlerde özellikle de bankalar arasında çılgınlık boyutuna varan bir kampanya yarışı başladı. Daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen bankalar, bu kapsamda peş peşe birçok avantajlı fırsat hizmetini duyurdu. Bu bankalar arasında yer alan ve gelişmekte ve büyümekte olan bir banka olarak daha fazla dikkat çekmek isteyen Albaraka, sunduğu alışveriş kampanyasıyla bunu başardı. Tüm dikkatleri çeken Albaraka, Eflatun’a özel olarak market alışverişlerinde 100 TL iade ile indirim fırsatı sundu. Albaraka’nın sunduğu kampanya ile market alışverişlerinde 100 TL anında iade edilecek! İşte detaylar…

Albaraka’dan 100 TL İade Kampanyası

Türkiye’de, toplumun her kesimine hitap etmek üzere çeşitli ürün ve hizmetlerini sunan Albaraka, kadınlara özel olarak Eflatun Bankacılık hizmetlerini sunuyor. Kadınlara özel olarak sunulan Eflatun Bankacılık’ta, birbirinden cazip birçok fırsat da müşterilerini bekliyor. Bu kampanyalar arasında, Eflatun Kredi kartı ile 11 Nisan – 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında, market sektöründe yapılan, tek seferde 250 TL ve üzeri her ikinci alışverişe verilen 25 TL ve toplamda 100 TL iade kampanyası da yer alıyor. İsteyenler, bu kampanyadan yararlanmak için hemen görüntülü görüşme gerçekleştirerek Albaraka müşterisi olabiliyor ve Eflatun kredi kartına başvuruda bulunabiliyor.

Kampanyada Detaylar

Albaraka tarafından sunulan bu kampanya, sadece Eflatun kredi kartlarına özel olarak sunuluyor. Kampanya dahilinde 11 Nisan – 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Eflatun kredi kartı ile marketlerde yapılacak harcamalarda, tek seferde 250 TL ve üzeri her ikinci alışverişe 25 TL ve toplamda 100 TL iade hakkı bulunuyor. İade tutarları, provizyondan geçtikten sonra hesap özetine yansıtılıyor ve bu kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemiyor. Ayrıca iade ve iptal işlemleri de kampanya dahilinde dikkate alınıyor ve kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar da dahil ediliyor.