Ekonomi

Ve netleşti! İhtiyaç sahiplerine 5.300 TL müjdesi!

Kredi kartı ve banka kartı olanları yakından ilgilendiren önemli bir açıklama yapıldı. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre kart sahibi olanlar için 5 bin 300 TL müjdesi verildi. Detaylar haberimizde..

Kredi kartı ve banka kartı olanlar için yeni haber duyuruldu. Hesaplara 5 bin 300 TL yatırılacağı belirtildi. Kredi almak isteyen vatandaşların bankanın belirttiği şartları taşımış olması gerekiyor. Genel olarak banka kartını ya da kredi kartını kullanan müşterilere verilen kredi de aynı zamanda kredi notunun da iyi seviyede olması gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyenler şubelere gitmeden de başvuruda bulunabilecek. Bunun için yapmanız gereken şey TC kimlik numaranız ile 3390’a mesaj atmak. 5 bin 300 TL haricinde banka kredi notu durumunuza göre yüksek limitler için kredi onayı da verebilir.

İhtiyacı olan vatandaşlar çektikleri 5 bin 300 TL kredi için ödemelerini ilk 3 ay erteleyebiliyor.

DÜŞÜK FAİZ ORANLARI

SGK-SSK ve Bağ-Kur’lulara verilen tüketici kredisi düşük faiz oranları ile 5 bin 300 TL almak isteyenler banka şubelerine gidebilecekleri gibi banka şubelerine gitmeden resmi web sayfası ya da mobil uygulama üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilir.

GERİ ÖDEME NE KADAR?

Garanti Bankası 5 bin 300 TL kredi çeken bir kişi 24 ay ödemesi durumunda yüzde 2,54 faiz oranı ile aylık 314 TL ödeme yapacak. Toplam ödeme ise faizlerle birlikte 7 bin 549,74 TL olacak.