Gündem

Emeklilere müjde duyuruldu! Nakit promosyonlara ek fırsat kampanyaları başlatıldı, hesaplara 3.000 TL yatırılacak!

Bankalar son dönemlerde sunduğu kampanya ve fırsatlarda fırsatları artırmaya başladı. Birçok banka, daha fazla müşteriye ulaşmak adına sunduğu hizmet ve ürünlere ekstra kapmayanlara dahil ederek, vatandaşların kendilerini tercih etmeleri için bir rekabet içine girdi. Bu kapsamda bankalar, en çok çalışmak istedikleri müşteri profilleri arasında bulunan emekli maaş müşterileri için de kapıları açıp sınırları zorlamaya başladı. Birçok banka, emekli vatandaşların kendilerini tercih etmesi için nakit promosyon ödemesi sağlıyor. Ancak bazı bankalar, sundukları nakit promosyon ödemelerinin yanında ek fırsatlar da sağlıyor. Bu sayede bazı bankalarda emekli maaş müşterileri 3 bin liraya kadar karşılıksız nakit promosyon hediyesi alabiliyor. İşte detaylar…

Akbank Nakit Promosyon Kampanyası

Mayıs ayında başlayan promosyon kampanyalarında kimi bankalar ek koşul olmadan, kimileri ise maaş taşımanın yanında ek ürün kullanımı halinde yüksek ödemeler yapıyor. Bu kapsamda Akbank, emekli maaşını taşıyanlara aylık net gelirlerine göre promosyon ödemesi yapıyor. Akbank, aylık net geliri 1.499 TL’ye kadar olanlara 1.850 TL, aylık net geliri 1.500 – 2.499 TL arasında olanlara 2.300 TL ve aylık net geliri 2.500 TL ve üzeri olanlara 2.750 TL ödeme yapıyor. Akbank ayrıca maaş yatmadan 2 gün önce faizsiz para çekme fırsatı da sağlıyor.

İş Bankası Nakit Promosyon Kampanyası

Emekli maaş müşterilerine en avantajlı promosyon ödemelerini yapan bankalar arasında yer alan İş Bankası, maaş tutarına göre yaptığı ödemenin yanı sıra, yakınlarına referans olanlara da her bir yeni emekli yakını için 250 TL puan hediye ediyor. İş Bankası aylık net geliri 1.499 TL’ye kadar olanlara 2.250 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 2.375 TL ve geliri 2.500 TL ve üzeri olanlara 2.500 TL ödeme yapıyor. Kampanyada en çok kişi için puan kazanılabiliyor ve ücretsiz havale, özel faiz avantajları da sunuluyor.