Editörün SeçtikleriEkonomi

Bugün gelen zam yağmurundan sonra sürücülere müjde! Bugün benzin motorin ve LPG alana kallavi indirim yapılıyor

Ukrayna ve Rusya arasındaki savaş başta olmak üzere Çin’de yeni koronavirüs varyantının çıkıp kapanmaya gitmesi gibi pek çok küresel olay brent petrolün nabzını hızlandırdı. Durum bu şekilde olunca akaryakıt fiyatlarına peş peşe zam haberi geldi. Araç kullanmak zorunda olan ve deposunu doldurması gereken vatandaş kara kara ne yapacağını düşünürken, bugün gelen zam yağmurundan sonra sürücülere güzel haber geldi.

Akaryakıt istasyonları artan petrol fiyatları sonrasında müşteri sayısını arttırmak adına peş peşe kampanyalar yapmaya devam ediyor.

31 MAYIS’A KADAR GEÇERLİ

1 – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olduğu duyurulan kampanyaya göre Opet World kredi kartı ile yapılacak her 150 TL ve üzeri ödemede 5 TL olmak üzere toplam da 25 TL indirim yapılacak. Kampanya belirtilen tarihlerde ve world mobilden yapılacak katılımlarda geçerli olacağı açıklandı.

Diğer kampanyalar ile birleştirilemeyecek olan indirimli akaryakıt kampanyasında toplam da 25 TL’lik akaryakıt indirimi kazanabilirsiniz. Opet akaryakıt kampanyasına ilişkin şu açıklamayı yaptı:

İNDİRİMLİ AKARYAKIT KAMPANYASININ DETAYLARI

Anlaşmalı Opet istasyonlarından tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan 5 TL, toplamda 25 TL Opet Puan kazanırsınız. Kazandığınız Opet Puanlar harcamadan hemen sonra Opet Worldcard’ınıza yüklenir.

Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.

Harcamalarınız bir takvim ayı üzerinden hesaplanacaktır.

Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz ürünleri için pompa satış fiyatları üzerinden fiyat indirimi uygulandığı durumlarda Opet Puan kazanılamaz. Opet Puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Opet Worldcard sahiplerinin Opet Puan kazanabilmeleri için anlaşmalı Opet istasyonlarından yaptıkları akaryakıt veya otogaz alımlarını, istasyondan çıkmadan, istasyon otomasyonundan gelen alım bilgisi ile eşleştirerek Opet Worldcard ile ödemeleri gerekmektedir.

Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.

Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.

Opet’ten yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında Opet Worldcard’ın kullanılması durumunda, Opet sadakat kartı veya diğer Parolu kartlara verilen Paropuan kazanılamayacaktır.

Farklı bir Yapı Kredi kredi kartınızı Opet Worldcard’a çevirmeniz durumunda; eski kartınızdaki Worldpuan’lar Opet Worldcard’ınıza aktarılacaktır. Yeni Opet Worldcard’ınıza aktarılan Worldpuan’lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir. Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard’ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır. Eski Yapı Kredi kredi kartınızla Opet istasyonlarından gerçekleştirmiş olduğunuz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık hesaplamada dikkate alınmayacaktır.

Yapı Kredi ve Opet yukarıda belirtilen uygulamayı ve puan kazanımlarını durdurma, değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar.