Editörün SeçtikleriEkonomi

TC kimliği ile başvuru yapanlara hemen 12.500 TL verilecek!

Akşam saatlerinde son dakika açıklaması geldi. Başvuru yapanlara hemen 12.500 TL ödeme yapılacak. 3 ay boyunca ise geri ödemenin yapılmayacağı açıklandı. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada detaylar ve merak edilenler haberimizde:

Ülkemizin en sık tercih edilen bankaları arasında olan Garanti Bankası yeni bir kampanya yaptığını duyurdu. SMS ile başvuruların alınacağını açıklayan banka bireylerin kredi puanının 1400 üzerinde olması gerektiğinin de altını çizdi.

ANINDA 12 BİN 500 TL

3 ay geri ödemesiz kredi çekmek isteyenler için kredi detayları Garanti Bankası tarafından paylaşıldı. Garanti, ihtiyaç sahiplerine acil olarak 12 bin 500 TL nakit veriyor. Başvuruda bulunmak isterseniz, Garanti Bankası’nın mobil uygulamasını indirerek online başvuruda bulunabilir ya da SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

Son dönemlerde artan ekonomik kriz sonrasında vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçları artmaya devam ediyor. SMS ile onay alan vatandaşlar hemen banka şubelerine giderek gelir belgesi ile istedikleri anda kredilerini kullanabiliyor.

SMS İLE BAŞVURU

Artık şubelere gitmeden hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına giriş yapıp TC kimlik numarası yazıp bir boşluk bırakacak çekmek istediğiniz miktarı yazın. 3390 numarasına kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Onaylandığı anda paranız hemen hesabınıza geçecek.