Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankasından kartı olanlara müjde az önce verildi: Kartı olanlara 500 TL veriliyor! Bugün başladı

Ziraat Bankası kart sahiplerine son dakika duyurusu yapılarak yeni kampanya başlatıldığı ve bu kampanya kapsamında 500 TL verileceği belirtildi. Banka, tatil planı yapacak müşterilerine güzel haberi duyururken 31 Mayıs tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği belirtilerek kampanyanın 31 Mayıs’a kadar devam edeceği bildirildi. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda kampanyanın diğer ayrıntılarına da yer verildi.

KART SAHİPLERİNE 500 TL VERİLİYOR

Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen Ziraat Bankasının kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda kampanyanın 31 Mayıs’a kadar devam edeceği kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabileceği ifade edildi.

SMS GÖNDERİLECEK

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye bankada kayıtlı cep telefonundan kampanya tarihleri içerisinde SMS gönderilmesi gerektiği belirtildi ve kampanyaya katılım sağlamayan müşterilerin 500 TL alamayacakları paylaşıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Söz konusu kampanyanın ayrıntıları ise Ziraat Bankası tarafından şöyle duyuruldu:

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 15 Haziran 2022 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

EN FAZLA 500 TL KAZANILACAK

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.