Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akbank kartı olanlara 1.000 TL veriliyor! Cüzdanında Akbank kartı olanlara duyuru yapıldı: Hemen alabilirsiniz

Akbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda kart sahiplerine 1.000 TL verileceği belirtildi. Bu kapsamda Akbank tarafından yapılan duyuruda arkadaşını Akbank’a davet edenler kampanyaya dahil olmuş olacağı belirtilerek alınan kod ile Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL toplamda 1000 TL’ye kadar chip-para verileceği paylaşıldı. Ayrıca Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi. Yapılan duyuruda Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, yakınlarının bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması durumunda chip-para kazanıldığı aktarıldı.

KİMLER YARARLANABİLİR?

Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları durumunda chip-para kazanacakları belirtilerek söz konusu kampanyadan Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabileceği bildirildi.

1.000 TL VERİLİYOR

Akbank2ın kurumsal internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda Kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 250 TL chip-para, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabileceği belirtilerek 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamayacağı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın ayrıntıları şu ifadelerle duyuruldu:

Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.

Davet Kodunu Alan’ın kodu 1 ay içinde kullanması gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandıramaz. Kampanyalı Müşteri, kodun kullanım süresinin 1 ay olduğu hususunda Davet Kodunu Alan kişiyi bilgilendirmekle yükümlüdür.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir.

SMS İLE BİLGİ VERİLECEK

Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir. Şahıs firmaları, tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

70 YAŞIN ALTINDA OLMASI GEREKİR

Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin chip-para kazanabilmesi için davet ettiği kişinin 70 yaşın altında olması gerekmektedir.