Bilim, TeknolojiEditörün SeçtikleriEkonomiGündem

Vodafone hattı olanlara 6 GB bedava internet veriliyor! Bugün hatlara tanımlanmaya başlandı: Hemen buradan bakın

Akbank kart sahipleri için çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda Vodafone hat sahibi müşterilere kampanya başlatıldığı belirtildi. Akbank’ın kampanyası kapsamında, 6 GB internet kazanılacağı belirtilerek kampanya açıklamasında Davet koduyla Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olanlar aylık 2 GB ve Vodafone faturasına otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave 4 GB kazanıldığı böylelikle toplamda 6 GB bedava internet kazanıldığı ifade edildi.

6 GB BEDAVA İNTERNET VERİLECEK

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar aylık 2 GB, Akbanklı olduktan sonra 10 gün içinde otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave aylık 4 GB kazanabileceği belirtildi. Ayrıca Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek kampanyaya katılım yapılabileceği söz konusu kodu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz gerektiği de ifade edildi.

TEK SEFERLİK DAVET KODU ÇIKACAK

Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazanacağı belirtilen duyurunun devamında kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gerektiği vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Akbank tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntılarına ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir.

Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir.

Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

Hediye aylık 2 GB ve 4 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayın on beşinci iş gününde yüklenecektir.

70 YAŞIN ALTINDA OLMAK GEREKİR

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone faturalı hat aboneleri yararlanabilecektir. Kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış durumda olan hatlar üzerinden kampanyaya katılım yapılamayacaktır.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 2 GB ve aylık 4 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir.