Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Emeklilerin maaşı sadece Mayıs ayında 2.750 TL artıyor! Emeklilere ek ödemeler başladı: Sadece 5 gün kaldı:

TEB tarafından emekli promosyon duyurusu yayımlandı. Maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 2.750 TL promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. TEB tarafından yapılan duyurunun devamında “Emeklilerimize 2.750 TL’ye varan promosyon ve emekli tanıdıklarını TEB’e davet eden müşterilerimize emekli maaşını TEB’e taşıyan her yakını için 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 2.750 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.” ifadelerine yer verildi.

SADECE BİR SEFER ARTACAK

Emekli maaşları en erken 17 Mayıs’ta yatacak. Bu tarihe kadar başvuran emekli ise 2.750 TL promosyon alacak. Bu promosyon alındığında emekli maaşları 2.750 TL olarak artacak. Ancak sadece bir seferlik artacak.

2 ADET OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VERİLMELİ

Kampanya 29.12.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsadığı belirtilen duyuruda emekli müşterilerin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankada en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerektiği ifade edildi.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

BAŞVURU DETAYLARI

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşteriler için geçerli olduğu belirtilirken TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerin de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilecekleri ifade edildi. TEB Emekli dünyasının avantajlarından yararlanmak ve 2.750 TL’ye varan toplam promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir veya CEPTETEB Mobil/Bireysel İnternet Şubesi üzerinden emekli maaş taahhütnamesini ve kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabileceğiniz aktarıldı.

Kampanyanın ayrıntılarına ise “https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekliye-ozel-promosyon/” web adresinden ulaşılabilir.