Ekonomi

SON 2 GÜN KALDI! Akaryakıta gelen zamlar sonrasında görülmemiş 50 TL’lik indirim geldi!

Küresel piyasalardaki gelişmelerden sonra akaryakıt fiyatlarına peş peşe zam geldi. Öyle ki benzin fiyatları yeniden 20 TL’yi geçince vatandaşlar araçlarıyla birlikte evden çıkarken 2 kere düşünmeye başladı. Akaryakıt fiyatlarının arttığı bu günlerde 50 TL’lik indirim kampanyası duyuruldu. Akaryakıtta 50 TL’lik indirim için sadece son 2 günün kaldığı açıklandı. Detaylar haberimizde..

Maximum yaptığı açıklamasında Aytemiz istasyonlarında 1 Nisan ile 15 Mayıs tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılan 150 TL’lik 4. Yakıt alışverişinize 40 TL hediye verilecek. Ancak akaryakıt ödemesini Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödeme ile yapıldığı durumda toplam da 50 TL’lik puan verileceği belirtildi.

KAMPANYAYA NASIL KATILIM SAĞLANACAK?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler için detaylar açıklandı. Katılım sağlamak ve 50 TL’lik akaryakıt indiriminden yararlanmak isteyenler Maximum Mobil uygulamasına giriş kaparak Kampanyalar bölümünden Katıl kısmına tıklamalarının yeterli olacağı belirtildi.

KAMPANYA DETAYLARI

Aytemiz’de 50 TL’lik akaryakıt indirim detayları şu şekilde:

Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından 1 Nisan- 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 40 TL MaxiPuan, alışverişlerinizden en az birini Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödeme ile yapmanız durumunda toplam 50 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonları

50 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının en az birinin Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödeme ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar, Pati Kart)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 25 Mayıs 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2022(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Aytemiz Akaryakıt A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.