Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

T.C.’sinin sonu 0 ve 2 olanların hesabına nakit para yatıyor! Bakanlık az önce duyurdu: Bugün ATM’den çekebilirsiniz

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi destek ödemeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Kirişçi yaptığı açıklamalarında söz konusu destek ödemelerinin başladığını belirtti. Bakan Kirişçi açıklamalarının devamında destek ödemelerinin bugünden itibaren hak sahiplerinin hesaplarına yatmaya başladığını ifade etti. Bakan Kirişçi’nin açıklamalarına göre T.C. Kimlik Numarasının sonu 0 ve 2 olanların hesaplarına bugün saat 18:00’dan itibaren nakit paralar yatıyor.

YAPILAN AÇIKLAMA

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci tarımsal destek ödemelerinin bugünden itibaren hesaplara yatırılacağını vurguladı.

Bakan Kirişçi’nin paylaştığı görsel kapsamında yapılan açıklamada “3 milyar 176 milyon 677 bin 292 TL’lik tarımsal destekleme ödemelerine bugün başlıyoruz. Çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olsun.” ifadelerine yer verildi.

ÖDEMELER BUGÜN BAŞLADI

Paylaşılan görsele göre TC kimlik numarasının sonu 0,2 olanların ödemeleri ise bugün saat 18.00’dan sonra hesaplarına yatırılacağı gibi TC. kimlik numarasının sonu 4 olanlar 20 Mayıs tarihinde 6, 8 olanlar ise 27 Mayıs tarihinde destek ödemelerini alabilecek.

PAYLAŞILAN GÖRSEL

Bakan Kirişçi tarafından paylaşılan görsel ise şöyle oluyor: