Genel

Gelinim Mutfakta olaylı final! Kayınvalide çıldırdı! Gelinin üzerine yürüdü!

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışma programı Cuma günü haftanın finalini ekranlara getirecek. Ancak bu cuma finalinde kimsenin beklemediği bir olay yaşanacak. Kayınvalidelerden biri duyduğu bir söz karşısında resmen çıldırıp, gelinin üzerine doğru yürüdü. Olayın detayları haberimizde..

Gelinim Mutfakta yarışma programında resmen yer yerinden oynadı. Gelin ve kayınvalideler hem bilezikleri hem de günün çeyrek altınını almak için resmen birbirleriyle kıyasıya mücadeleye girişti.

OLAYLAR KARIŞTI

Ancak Gelinim Mutfakta final günü yaşananlar herkesi şoke etti. Gelen habere göre yarışmacılardan olan Senanur gelin, Miyase’nin adını altın tahtasından silince olaylar karıştı. Devreye Miyase’nin kayınvalidesi Sevilay girdi.

ETKİSİZ ELEMAN LAFINA SİNİRLENİYOR

Bu hafta boyunca kötü puanlar alan Miyase gelinler tarafından kışkırtılıyor. Senanur Miyase’ye “Etkisiz eleman!” diye sesleniyor. Ancak bunu duyan Miyase’nin kayınvalidesi Sevilay mutfağı basıp, resmen gelinin üzerine yürüyor.

BİRDEN STÜDYOYA GİRİYOR

Sevilay Hanım, gelinine “Etkisiz eleman” denilmesi üzerine kayınvalide odasından çıkıp stüdyoya giriyor ve “Sen kime diyorsun etkisiz eleman heyyy!!” sözleri kameralara yansıyor.