Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Bayram ikramiyesi yetmeyen emeklilere müjde! İkramiyelere ek ödeme: Emeklilerin maaş hesabına 4.000 TL yatıyor

Bilindiği gibi emeklilere 1.100 TL bayram ikramiyesi yatırıldı. Bu bayram ikramiyesine zam bekleniyordu ancak beklenen olmadı. Bu noktada emekliler bayram ikramiyelerini düşük buldu ve çoğu emekliye ikramiye yetmedi. Bu ikramiyesi yetmeyen emekliler için bir ek ödeme fırsatı daha sunuldu. Bu noktada maaşını ING Banka’a taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 2.750 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi. Ayrıca arkadaşını bankaya getirene toplam 1.250 TL verileceği aktarıldı. Bu kapsamda emekliler toplam 4.000 TL para alabilecek.

YAPILAN DUYURU

ING Bank tarafından bu konu hakkında yapılan duyuruda “Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 2.750 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca emekli yakını getirenler toplamda 1.250 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Siz de maaşınızı kolayca ING’ye taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını kaçırmayın.” ifadelerine yerildi.

2.750 TL ÖDEME YAPILACAK

Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız, 1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 1.850 TL, 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 2.300 TL, 2.500 TL ve üzeri ise 2.750 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı fiade edildi. Ayrıca bu kampanyadan 3 yıl boyunca maaşını bankadan almaya söz veren emeklilerin faydalanabileceği bildirildi.

31 MAYIS’TA SONA ERECEK

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmadığı belirtilen duyurunun devamında kampanyanın 31 Mayıs’a kadar devam edeceği başvuru işlemlerinin ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabileceği bildirildi.

KAMPANYANIN DİĞER AYRINTILARI

Kampanyanın diğer ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 8 Nisan 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 2.750 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

Diğer ayrıntılara “https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/emekli-maas-odemeleri” web adresinden ulaşılabileceği bildirildi.