Editörün SeçtikleriEkonomi

Kamu bankasında hesabı olanlar için son duyuru! Eğer hesabınız varsa..

Kamu bankaları arasında olan Ziraat Bankası için önemli bir duyuru yayımlandı. Buna göre Ziraat  Bankasında hesabı olanlar için nakit almak için son şansları olduğu duyuruldu. Ziraat Bankası kredi kampanyası hakkında merak edilen detaylar belli oldu.

Ülkemizin en sık tercih edilen kamu bankaları arasında olan Ziraat Bankası yeni bir açıklama yaptı. Banka, resmi internet sayfası üzerinden yaptığı son dakika açıklamasında göre 36 aylık vade ile 30 bin TL’ye kadar kredi verileceğini belirtti. Başvuruda bulunmak isteyenlerin kredi notu şartını taşıması gerekiyor.

Başvuruları onaylanan kişilerin ilk taksit ödemelerini 3 ay boyunca erteleyebileceği de açıklandı. 30 bin TL kredi tutarı hakkında detaylar şu şekilde:

30 BİN TL KREDİ VERİLECEK

Koronavirüs salgını döneminde nakit ihtiyacı içerisinde olan vatandaşlar için cazip faiz oranlı krediler verilmişti. Özellikle 2 bayram arası vatandaşları memnun etmek isteyen Ziraat Bankası bu kapsamda 30 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi vereceğini belirtti.

Başvuru yapacak olan kişilerin ilk olarak en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik ve gelir belgeleri ile müracaat etmeleri gerektiği belirtildi. Ancak şubeye gidemeyecek durumda olanlar başvurularını online ya da mobil bankacılık üzerinden de yapabilecek. Kredi başvurusunda 36 ay vade seçeneğini seçerek yüzde 1,67 faiz oranıyla ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceksiniz.

İHTİYACINIZ VARSA ACELE EDİN

Eğer nakit paraya ihtiyacınız varsa, kamu bankaları arasında popüler olan Ziraat Bankası’nın müşterilerine ve diğer müşteri potansiyeli olan kişilere sunduğu bu cazip avantajdan hemen yararlanın. Artık şubeye gitmeye gerek bile kalmadan mobil bankacılık üzerinden anında kredi başvuru ve işlemlerinizi yapabilirsiniz.