Ekonomi

Akbank ihtiyaç kredisinde yepyeni bir kampanya başlattı! Hiç sıra beklemeden 10 bin TL hesapta!

İnsanlar, hayatlarının hemen hemen her döneminde nakit ihtiyacı yaşayabiliyor ancak kimi ihtiyaçların karşılanabilmesi için acil ve toplu nakde ihtiyaç duyulabiliyor. Mobilya alımı, düğün hazırlığı, tadilat, taşınma masrafları, beyaz eşya alışverişi, sağlık harcamaları, eğitim ve seyahat harcamaları gibi birçok konuda acil gereklilik haline gelen nakit ihtiyaçları için vatandaşlar da genel olarak önce bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerine başvuruyor. Bankalar, ihtiyaç kredisi sunma konusunda müşterilerinden bazı kriterlerini karşılamalarını bekliyor ve bu kriterlerin karşılanması halinde bankalar kolayca ihtiyaç kredisi sunabiliyor. Bu noktada, müşterilerine en büyük kolaylıklardan birini sağlayan Akbank da cazip fırsatlarla ihtiyaç kredilerini sunmaya devam ediyor. İşte detaylar…

Sıra Bekleme, Belge Beyanı Derdi Yok

Akbank, ihtiyacın türü ne olursa olsun, uygun faiz oranları ve esnek ödeme şartlarında ürün ve hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Üstelik Akbank’ta ihtiyaç kredisi başvurularında evrak hazırlama, belge sunma veya şubede uzun süreler bekleme gibi dertlere de yer verilmiyor. Akbank bu noktada sunduğu Anında Kredi desteği ile ön plana çıkıyor ve bu kredide başvurular dakikalar içinde, şubeye gitmeye gerek kalmadan dijital bankacılık ya da telefon bankacılık kanalları üzerinden yapılabiliyor.

Akbank Anında Kredi Detayları

Akbank, Anında Kredi seçeneğinde azami olarak 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Bu kredi türünde Akbank ayrıca %2,17 faiz oranı sunuyor. Akbank’ın sunmuş olduğu Anında Kredi’de, 10 bin TL’lik tutarda bu şartlar altında, 36 ay vade ve %2,17 faiz oranında aylık taksit tutarı 431,38 TL olarak hesaplanıyor. 18 yaşını doldurmuş ve bankanın istediği kriterlere uygun olan herkes bu krediden yararlanabiliyor.

Başvuru sürecinde belge sunmaya gerek duyulmuyor ancak başvurusu onaylanan müşterilerin, onay aldıktan sonra bankanın istediği çeşitli belgeleri, en yakın Akbank şubesine götürüp teslim etmesi gerekiyor.