Editörün SeçtikleriEkonomi

Hafta sonuna özel olarak açıklandı! En az 400 TL almak için elinizi çabuk tutun!

Vakıfbank hafta sonuna özel kampanyayı duyurdu. Ülkemizin öncü kamu bankaları arasında olan Vakıfbank internet sayfası üzerinden detayları aktardı. Yapılan son dakika açıklamasına göre müşterilere nakit avans sağlanacağı açıklandı. İşte Vakıfbank en az 400 TL ödeme detayları haberimizde:

Vakıfbank açıklamasını hem resmi web sayfası hem de sosyal medya sayfaları üzerinden yaptı. Yapılan son açıklamaya göre müşterilerine nakit avans vereceğini belirtti. Mayıs ayının sonuna kadar geçerli olan kampanyada 25 bin TL’lik ihtiyaç kredisi 12 aylık taksit şeklinde kullandırılacak.

12 AY VADE SEÇENEĞİ MEVCUT

Vakıfbank anında nakit ihtiyacı olanlar için resmen harekete geçti. Vatandaşların son dönemlerde yaptığı araştırmalara cevap olacak nitelikte bir kampanya düzenledi. Buna göre bankanın ilan ettiği faiz oranı ile nakit avans kullanacak olan vatandaşlar herhangi bir ek masraf ya da komisyon ödemesi gerçekleştirmeden 12 ay vade seçeneği şeklinde avantajdan yararlandırabileceğini belirtti.

EN AZ 400 TL NAKİT

Vatandaşlar en yakın Vakıfbank ATM’lerine giderek günlük 5000 TL’ye kadar nakit avans çekebilecek. Vakıfbank mobil ya da internet bankacılığı üzerinden 25 bin TL’ye kadar ödeme almaları mümkün olacak. Hafta sonu duyurulan ve mayıs ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya da en az 400 TL en çok 25 bin TL verileceği belirtildi.