Ekonomi

Evde oturduğunuz yerden 6 bin TL kazanmak istiyorsanız İŞKUR’un bu ilanına bakmalısınız!

Türkiye’de son yıllarda işsizlik rakamları hızla artış gösterdi ve bu rakamlar günden güne can sıkıcı biçimde artmaya devam ediyor. Enflasyonun arttığı, ekonomik dengelerin çok ciddi ölçülerde sarsıldığı son dönemlerde artan işsizlik, vatandaşlar ve finans sektörü için artık bir kriz haline geldi. Bu tablodan bütün vatandaşlar bir şekilde etkileniyor olsa da durum asıl işsiz vatandaşlar için can sıkıcı bir hal alıyor. Bu nedenle de ekonomik özgürlüğünü eline almak ve geçimini sağlamak isteyen işsiz vatandaşlar, İŞKUR’un sunduğu imkanları araştırmaya devam ediyor. İŞKUR, sunduğu iş olanaklarında ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik, evden çalışarak para kazandıracak iş imkanları da sağlıyor. İşte detaylar…

İŞKUR Evden Çalışma Fırsatı Sunuyor

Türkiye’nin iş ve işçi bulma platformu olan İŞKUR, istihdamın güçlendirilmesi adına işverenler ile işsiz vatandaşları bir araya getirmeye devam ediyor. İŞKUR bunun yanında sunduğu mesleki eğitim programlarıyla da vatandaşların meslek öğrenmesine ya da mesleki kabiliyetlerini geliştirmesine olanak tanıyor. Türkiye’nin her yerinden, her eğitim durumundaki vatandaşlara ve her meslek grubuna yönelik uygun iş imkanları sunan İŞKUR, aynı zamanda evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları ve öğrencilere uygun iş imkanları da sağlıyor.

Evden Çalışarak 6 Bin TL Kazanmak

İŞKUR’a kayıt yaptıran işsiz vatandaşlar, kaydı oluşturduktan sonra İŞKUR’un yayınlandığı iş ilanlarını araştırarak kendilerine en uygun olan işi tercih edebiliyor. İŞKUR’un resmi web sitesi üzerinden yapılan iş başvuruları sonrası başvurusu onaylananlar, evden çıkmadan seçtikleri işi yaparak çeşitli tutarlarda maaşlar kazanabiliyor. Bu noktada evden yapılabilecek işler arasında; kuruyemiş paketleme, battaniye-yorgan katlama, paça ütüleme, metin yazarlığı, kuru bakliyat paketleme, triko paketleme, davetiye zarflama, unlu mamul paketleme gibi işler yer alıyor. Bu işlerde verilen maaşlar değişebiliyor ve birçok iş imkanı, beraberinde 5-6 bin TL aralığında maaş olanağı da sağlıyor.