Editörün SeçtikleriEkonomi

Az önce resmen onaylandı: Emekli maaşlarına Haziran ayında 1.750 TL ek ödeme!

Emekli vatandaşlar için emekli promosyon ödemeleri kampanyaları bankalar arasında kızışmaya başladı. Son açıklama Denizbank tarafından geldi. Denizbank yaptığı açıklamasında emekli maaşını Denizbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca bankadan maaş alma sözü veren emeklilere 1.000 TL promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Aynı zamanda 1 adet faturasını Denizbank aracılığı ile otomatik ödeme talimatıyla ödeyenlere de +750 TL daha parpa verileceği açıklandı.

Emekli vatandaşlar kampanyaya Mayıs ayı içerisinde katılmaları halinde Haziran ayındaki maaşlarına ek olarak tek seferlik 1.750 TL ek ödeme alabilecek.

EK 1.750 TL ÖDEME

Denizbank yayımladığı duyurusunda aylık olarak 1.500 TL’nin altında maaş alan emeklilere 850 TL, 2.500 TL ve daha üzeri maaş alanlara 1.000 TL 1 tane otomatik ödeme talimatı verenlere ise anında 750 TL ödeme vereceğini açıkladı.

SON TARİH 30 HAZİRAN

Denizbank resmi web sayfasında yayımladığı duyurusunda kampanya detaylarını şu şekilde açıkladı:

“Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,750 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek ve 1 otomatik fatura talimatı vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz”

Banka tarafından yayımlanan bir diğer duyuruda ise, “Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır. 18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz; Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir. Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır” denildi.