Editörün SeçtikleriEkonomi

Artık kimse nakit sıkıntısı çekmeyecek! Çalışan, işsiz, sigortalı, sigortasız, emekli.. Herkese 7 bin 500 TL!

Yılbaşından bu yana devam eden ekonomik kriz beraberinde vatandaşların ekonomik sorunlar yaşamasına neden oldu. Bu kapsamda gelen bir son dakika haberine göre artık kimse nakit sıkıntısı çekmeyecek! Çalışan, işsiz, sigortalı, sigortasız, emekli.. Herkese 7 bin 500 TL verilecek. Bankanın kredi kampanyasının detayları haberimizde..

3 bin TL yerine 7 bin 500 TL ödeme yapılacak. Bu kampanya kapsamında ilk müracaat edenlere 3 bin TL ödeme yapılıyordu. Ancak Yapı Kredi Bankası yaptığı açıklamasında kampanyayı düzenlediğini ve bu kapsamda artık SMS atanlara 7 bin 500 TL ödeme yapılacağını açıkladı.

7 BİN TL ÖDEME

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yapanlara eğer değerlendirme koşullarını yerine getirmeleri halinde aynı gün içerisinde ödemelerini alabilecek.

Nakit sıkıntısı içerisinde olan vatandaşlara anında 7 bin 500 TL ödeme yapılacak. Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişiler aynı zamanda daha düşük faiz oranlarından yararlanabilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyenler en yakın banka şubelerine gidebilir. Ancak şubeye gitme vakitleri olmayan kişiler mobil bankacılık üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecek.

Eğer SMS ile başvurmak istiyorsanız, T.C. kimlik numaranızı yazarak 4411’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. 5 dakika içerisinde banka sizlere dönüş yapacak. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, gelir belgeniz ile birlikte bankaya giderek paranızı alabilirsiniz.