Editörün SeçtikleriEğitimGündem

MEB’den 12’inci sınıfa kadar tüm öğrencileri ilgilendiren yaz tatili kararı! Bakan Özer az önce duyurdu: İlk olacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından velileri ve öğrencileri yakından ilgilendiren çok önemli bir karar alındı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Özer açıklamalarında bu yaz itibarıyla bilim ve sanat merkezlerinde 2’nci sınıftan 12’nci sınıfa kadar tüm öğrenciler için yaz okulu açılacağını ifade etti. Ayrıca bu eğitimlerin nerede olacağı da açıklandı.

YAZ OKULU AÇILACAK

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, BİLSEM’lerin Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi Atölye Tanıtım ve Açılış Programı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Özer açıklamalarında velileri ve öğrencileri yakından ilgilendiren bir karar aldıklarını belirtti ve 2’nci sınıftan 12’nci sınıfa kadar tüm öğrenciler için yaz okulu açılacağını paylaştı.

BAKAN ÖZER’İN AÇIKLAMALARI

Bakan Özer, bu yaz itibarıyla bilim ve sanat merkezlerinde 2’nci sınıftan 12’nci sınıfa kadar tüm öğrenciler için yaz okulu açılacağını ifade etti. Konu ile ilgili olarak Bakan Özer’in açıklamaları şöyle oldu:

“İlk kez bu yaz itibariyle BİLSEM’lerde, sadece BİLSEM’lere seçilmiş öğrencilere değil, tüm öğrencilerimize yaz okulu açacağız”