Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Öncelikli olarak 24 – 40 yaş arasına anında 12.000 TL veriliyor: Bugün hesaplara yatırılmaya başlandı! Başvuran parasını alacak

24-40 yaş arasında olup nakit paraya ihtiyacı olanlara sevindiren haber verildi. Acil nakit ihtiyacı olanlara başvuru yapılması doğrultusunda 12 bin liraya kadar nakit para verileceği ifade edildi. 24-40 yaş arasında olan vatandaşlar amacıyla gençlik kredisi verildiği duyurulurken bankalar tarafından yapılan duyuruda başvuran ve başvurusu onaylanan vatandaşlara 12 bin liraya kadar nakit verilebileceği ifade edildi. Bu krediler için özel bankalar ve kamu bankaları seferber olurken nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 3 seneye kadar vade ile 12 bin lira verilebileceği bildirildi.

ŞEKERBANK VE DENİZBANK

Şekerbank üstünden başvuru yapmanın kolay olduğu belirtilirken kredi puanı 1.100’ün üstünde olanlara kredi verildiği paylaşıldı. Banka tarafından yapılan çalışma sonucunda başvuruların sonucu SMS ile bildiriliyor. Başvurular bankanın mobil uygulaması veya şubeleri üzerinden yapılabilir. Bunun yanı sıra Denizbank tarafından da bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda SMS başvurusu veya mobil uygulama ile banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapılması sonucunda kredi verilebildiği ifade edildi.

ING BANK DA DUYURDU

Tüm bunların yanı sıra ING Bank tarafından da gençlik kredisi kampanyası başlatıldı. Gençlik kredisi olarak paylaşılıyor ancak genel ismi ihtiyaç kredisi oluyor. Bankanın mobil uygulaması veya şubelerden kimliklerle yapılan başvurular sonucunda 12 bin liraya kadar nakit para verildiği duyuruldu. Başvuru sonucu olumlu olan kişilere ödeme yapılıyor.

ZİRAAT BANKASI DA ÖDEME YAPIYOR

Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanya doğrultusunda sigortalı olarak son iş yerinde 180 gün çalışan kişilere, kredi notu sıfır olsa bile 12.000 TL’ye kadar ödeme gerçekleştireceği belirtildi ve kredi notu düşük olan vatandaşlara icralık bir durumu yoksa başvuruları alınabilecek. Başvuru olumlu olduğunda da 12 bin lira nakit para hak sahibinin hesabına yatıyor.