Editörün SeçtikleriEkonomi

Akaryakıta gelen rekor zamlar sonrasında Petrol Ofisi harekete geçti! Bugün 50 TL’lik indirim başladı!

Akaryakıta brent petrolün yükselmesi ile birlikte peş peşe zamlar gelmeye devam ediyor. Gelen son habere göre akaryakıta yapılan zamlar sonrasında Petrol Ofisi resmen harekete geçti. Bu kapsamda bugünden itibaren Haziran ayının sonuna kadar geçerli olacak 50 TL’lik akaryakıt indirim kampanyası duyuruldu. Detaylar haberimizde..

Yapılan açıklamaya göre Axess kredi kartı ile Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında yapılacak olan farklı günlerdeki 4 adet 200 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 50 TL hediye verilecek. Kampanyaya SMS ile katılanlar ise 40 TL’lik indirimden yararlanabilecek.

İNDİRİM İLE AKARYAKIT YA DA OTOGAZ ALABİLİRSİNİZ

16 Mayıs ile 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya göre kazanılan indirimler kullanılmazsa, 8 Ağustos tarihinde silinecek. İndirimler akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılacak.

KAMPANYA DETAYLARI BELLİ OLDU

Kampanya katılımı, Juzdan’dan yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.

8 Temmuz 2022 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilir.

Aynı gün içerisinde yapılan 200 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.

Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.

Tüzel müşteriler Juzdan uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilirler.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir.

Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Juzdan üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Juzdan ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 50 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 40 TL chip-para kazanabilecektir.

Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.