Editörün SeçtikleriEkonomi

Akbank sigortalı ve sigortasız herkese 10 bin TL veriyor! Kimliğinizle en yakın şubeye gidip hemen alabilirsiniz!

Vatandaşlar her geçen gün gelen zamlar karşısında çaresizce yaşamaya devam ediyor. Maaşlara yılbaşında gelen zamlar resmen eridi. Bunun üzerine Akbank harekete geçerek, ihtiyaç sahibi herkese 10 bin TL vereceğini duyurdu. Sigortalı ve sigortasız herkese 10 bin TL veriyor. Aylık ödemesinin çok düşük olduğu kredi için merak edilenler haberimizde..

Akbank sigortalı ve sigortasız herkese 10 bin TL veriyor. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, kimliğiniz ve gelir durumunuzu gösteren bir belge ile en yakın Akbank şubesine giderek paranızı alabilirsiniz. 10 bin TL’lik kredinin geri ödemesi sigortalı ve sigortasızlık durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

KAMPANYA KOŞULLARI

Akbank kampanya koşullarını şu şekilde açıkladı:

Faiz oranları Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranları tablosunda belirtilmiştir.

3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.

Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi **(Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

GERİ ÖDEME NASIL YAPILACAK?

Akbank, çekilen kredi miktarı fark etmeksizin şimdi kredi alanların 3 ay sonra ödemeye başlayacağını belirtti. İhtiyaç sahibi olan vatandaşların zaman kaybetmeden hemen başvurması gerektiğinin de altı çizildi. 10 bin TL kredi çekiminde sigortasız bir kişi 440,98 TL aylık ödeme yapacakken, sigortalı bir kişi aynı miktarı kullandığında 426,62 TL aylık geri ödeme yapacak.