Genel

Sadakatsiz final bölümü sızdırıldı! Volkan’a ne olacağı belli oldu! İzleyicilerin hiç beklemediği bir son olacak!

Kanal D ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi olan Sadakatsiz dizisi yakın zamanda final yapacak. Asıl olarak Doctor Foster dizisinden esinlenerek ülkemizde uyarlanan Sadakatsiz dizisi 60. bölümü ile izleyenlere veda edecek. Sadakatsiz final bölümü sızdırıldı. 2 kadın da Volkan’a yar olmayacak! Volkan’a ne olacağı belli oldu. İzleyicilerin hiç beklemediği bir son olacak.. İşte detaylar!

BBC formatlı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisinin son bölümü herkes tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un olduğu Sadakatsiz dizisi son bölümde ekrana damga vuracak gibi gözüküyor.

TV eleştirmeni Sina Koloğlu, Sadakatsiz final bölümü ile ilgili izleyenlere tüyo verdi. İşte Sadakatsiz final bölümünde yaşanacaklar:

ASYA VE VOLKAN BİR ARAYA GELMEYECEK

Son bölüm sanırım izlenme rekoru kırabilir. Peki nasıl bir son olacak? Asya ile Volkan bir araya gelemeyecekler. Asya için bir yolculuk var. Tekirdağ değil, İstanbul değil hatta başka bir ülke olabilir.

DERİN YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇACAK

İki kadının da Volkan’dan uzaklaşması söz konusu. Derin için yeni bir aşk var. Sinyali genç avukat vermişti. O lafı boşuna söylemedi Asya’ya. “Peki nereden biliyorsun?” diye soracaksınız. Biraz tahmin, biraz kuşlar haber verdi!”

SADAKATSİZ FİNAL TARİHİ

Eğer durum Koloğlu’nun dediği gibi çıkarsa izleyicilerin hiç beklemediği bir son ile Sadakatsiz dizisi ekranlara veda edecek. Sadakatsiz final bölümü 25 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak!