Ekonomi

İş Bankası kartıyla Lukoil’den yakıt alanlara litre başına 30 kuruş indirim verilecek!

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde hızla artan dolar kuru, söz konusu dönemde özellikle de akaryakıt fiyatları üzerinde etkisini göstermeye başlamıştı. Bir dönem neredeyse her gün zamlarla karşılaşan akaryakıt fiyatları, 2022 yılında da hızla yükselen enflasyon karşısında zamlarla karşılaştı. Artan yakıt fiyatları araç sahiplerini zor durumda bırakırken, vatandaşlar uygun alternatif arayışlarına girdi. Bu noktada, bazı bankaların yakıt istasyonları ile işbirliğinde sunduğu kampanyalar dikkatleri çekmeye başladı. Bu kez de İş Bankası ile Lukoil bir işbirliğinde kampanyalarını sundu. Bu kampanyada, yakıt harcamalarını mobil uygulama üzerinden yapanlara yakıt fiyatında, litre fiyatına 30 kuruş avantaj sağlanacak. İşte detaylar…

İş Bankası ve Lukoil Kampanyayı Duyurdu

İş Bankası’nın resmi internet sitesinden “Maximum Mobil Lukoil Doldur Geç Mobil Ödemede Yakıt İndirimi” başlığıyla duyurduğu dev kampanya dahlinde, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar Lukoil istasyonlarından yapılacak olan yakıt alımlarında, Maximum Mobil uygulamasında bulunan Lukoil Doldur Geç Mobil Ödeme ile yapılan ödemelere karşılık, tavsiye edilen yakıt fiyatına, litre fiyatında 30 kuruşluk avantaj sunulacak.

Litre Başına 30 Kuruş Avantaj Fırsatı

Doldurgeç özelliği bulunan Lukoil istasyonlarında, Maximum Mobil DoldurGeç ile yapılan ödemelerde, benzin ve motorinin litre fiyatına anında 30 kuruş indirim avantajı sunulacak. Avantajlı fiyatlarla alınan yakıtlar, satın alınan mevcut yakıtın üstüne ek litre olarak ilave edilecek. Maximum Mobil üzerinden yapılmayan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecek. Ayrıca kampanyaya İş Bankası Bankamatik kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları dahil edilecek.

Kampanyaya Dahil Olmayan Kartlar ve İşlemler

Kampanyaya ticari kredi kartları, Vadematik kart, MaxiPara Kart, aidatsız kart işlemleri, Maximum Fırsat ve MaxiPuan’lar ile yapılan alışverişler dahil edilmeyecek. Öte yandan ürün iptalleri ve iade işlemleri ile Maximum POS cihazı üzerinden yapılmayan işlemler de kampanyaya dahil edilmeyecek. Kampanya 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek.