Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akbank’ta hesabı olanlara büyük müjde! Kart sahibi olanlara 1.500 TL hediye para veriliyor: Bugün ödenmeye başladı

Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketleri, gündelik hayat şartlarının giderek ağırlaşmasına sebep olurken emlaktan gıdaya hemen hemen her sektörde gözlenen yüksek oranlı zamlar, vatandaşların nakit sıkıntısı çekmelerine yol açtı. Bu noktada devreye giren Akbank, yeni müşterilerine hediye para vereceğini belirtti. Bu hediye paraların ise 1.500 TL’ye kadar çıkacağı ifade edildi. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından birisi olan Akbank, yeni dönemde müşteri sayısını arttırmak amacı ile yeni bir kampanya düzenlediğini duyururken banka tarafından yapılan duyuruda bu kampanyadan yeni müşterilerin yararlanabileceği ifade edildi.

1.500 TL’YE KADAR PARA VERİLİYOR

Akbank tarafından düzenlenen yeni kampanya, Kazanan Akbanklı Kampanyası adı altında duyurulurken kampanyaya katılım sağlayan ve 12 ay boyunca hesabına tek seferde para girişi olacağının taahhüdünü veren yeni müşterilere hediye para veriliyor. Bu ödemeler ise şu tutarlarda olacak:

3000-4000 TL tutarında para girişine: 900 TL

4001-5000 TL tutarında para girişine: 1200 TL

5001 TL ve üzeri tutarlarda para girişine: 1500 TL

GEREKLİ ŞARTLAR

Akbank tarafından düzenlenmiş olan Kazanan Akbanklı Kampanyasına 18 yaşından büyük, 26 yaşından küçük olan herkesin başvuru yapabileceği belirtilirken söz konusu kampanyadan fayda sağlanabilmesi için son 6 ay içerisinde bankanın herhangi bir ürününün kullanılmamış olması şartı olduğu paylaşıldı.

ONLİNE BAŞVURU YAPILABİLECEK

Akbank tarafından yapılan duyuruda 1500 TL üst limitli hediye para kazanımlı Kazanan Akbanklı Kampanyası’ndan fayda sağlamak isteyen vatandaşların öncelikle bankaya katılım süreçlerini tamamlamaları gerektiği belirtilerek kampanyadan yararlanabilmek için katılım sürecinin, bankanın mobil uygulaması aracılığı ile tamamlanması gerektiği ifade edildi. Ayrıca Akbank tarafından yapılan duyuruda tamamlanan üyeliklerden sonra yine aynı uygulama aracılığı ile Kazandıran Akbanklı Kampanyasına online olarak başvuru yapılabileceği ifade edildi.