Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Son dakika müdahale edildi! Akaryakıt zammı tersine döndü! Benzin, motorin ve LPG’ye rekor indirim yapıldı

Petrol Ofisi tarafından yeni bir akaryakıt kampanyası duyuruldu. Bu kampanya kapsamında akaryakıt ve otogaza 50 TL indirim yapıldığı belirtildi. Konu hakkında yapılan duyuruda 16 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, Juzdan’dan kampanyaya katılarak 50 TL chip-para, SMS ile kampanyaya katılarak 40 TL chip-para verileceği belirtildi. Kazanılan bu puanlar bir sonraki yakıt alımı sonrasında toplam tutar üzerinden düşülerek 50 TL indirim yapılacak.

30 HAZİRAN’DA SONA ERECEK

Yapılan duyurunun devamında kampanyanın 16 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olduğu belirtildi ve kampanyanın katılımı, Juzdan’dan yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlandığı belirtildi.

8 TEMMUZ KRİTİK TARİH

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yükleneceği belirtilen duyurunun devamında 8 Temmuz 2022 tarihine kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında sadece akaryakıt sektöründeki Axess üye işyerlerinde akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabileceği ve aynı gün içerisinde yapılan 200 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahil olduğu aktarıldı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Petrol Ofisi tarafından yapılan duyurunun devamında ayrıntılara ilişkin şu ifadelere yer verildi:

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.

Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.

40 TL KAZANILACAK

Tüzel müşteriler Juzdan uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 40 TL chip-para kazanabilirler.

Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir.

Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Juzdan üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Juzdan ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 50 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 40 TL chip-para kazanabilecektir.

Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.

MİL PUANA DÖNÜŞMEZ

Kazanılan chip-paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Akbank T.A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarının listesine axess.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: axess.com.tr, Juzdan ve Petrol Ofisi Mobil Uygulaması’nda.