Ekonomi

Turkcell, yeni gelenler için eşsiz kampanya ve tarifelerini duyurdu! Paketlerde ne var?

Çağımızın en önemli ve vazgeçilemez ihtiyaçlarından biri haline gelen telefonlar, beraberinde iletişim masraflarını da getirdi. Dünya genelinde telekomünikasyon şirketleri, kullanıcılara sundukları tarifeler ile müşteri portföylerini genişletmeyi ve en sık tercih edilen marka olmayı hedefliyor. Son 10 yıldır Türkiye’de ise en fazla Turkcell tercih ediliyor. Türkiye’nin son 10 yıldır en fazla tercih edilen operatörü olma unvanını elinde bulunduran Turkcell, hattını taşıyanlara ya da ilk kez Turkcell’li olacaklara çeşitli avantajlar ve kampanyalar da sunuyor. İşte detaylar…

Turkcell’in En Popüler Tarifeleri

Turkcell’in sunduğu avantajlı ve cazip tarifeler arasında en fazla tercih edilenler arasında “Platinium Süper 20” tarifesi, “Kaçmaz Fırsat 9 GB” tarifesi ve “Kaçmaz Fırsat 6 GB” tarifesi yer alıyor. Bu tariflerde Platinium Süper 20 tarifesinde 20 GB internet ve 1.200 dakika her yöne konuşma hakkı tanınıyor. Ayrıca Online’a özel olarak bu tarifede ilk 3 ay, aylık 112 TL ve kalan 9 ay için 128 TL’lik fatura bedeli belirleniyor.

Turkcell İnternet Kampanyası

Turkcell’in en çok tercih edilen 3 tarifesinden biri olan Kaçmaz Fırsat 9 GB tarifesinde ise 9 GB internet ve her yöne 900 dakika konuşma hakkı tanınıyor. Bu tarife paketinde ise Online’a özel olarak ilk 3 ay 80 TL ve kalan 9 ay için 92 TL fatura bedeli belirleniyor. En çok tercih edilen bir diğer tarife olan Kaçmaz Fırsat 6 GB tarifesinde 6 GB internet ve 900 dakika her yöne konuşma hakkı tanınıyor. Bu tarifede ise Online’a özel olarak ilk 3 ay 69 TL ve sonraki 9 ay için 77 TL fatura tutarı belirleniyor. Ayrıca hattını Turkcell’e taşıyanlara 4 ay boyunca 2 GB bedava internet fırsatı da sunuluyor.