Editörün SeçtikleriEkonomi

Emekli Maaşını PTT’den Alanlara Müjde! Hesabınıza 57 Bin TL Yatmış Olabilir!

SGK veya Bağkur fark etmeksizin emekli maaşını PTT’den alan vatandaşa nakit ihtiyacı olduğu takdirde 57 bin lira ödeme yapılıyor. Kolay başvuruyla verilen desteğin detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız hesaplarınızı kontrol ederek, 57.000 TL ödeme alıp almadığınızı kimlik numaranız üzerinden sorgulayabilirsiniz. PTT’nin yapmış bulunduğu nakit kampanyasıyla gerekli prosedürleri taşıyan vatandaşlara 57.000 TL ödeme verilecek. Aktif Bank aracılığı yapılan kampanyada nakit ihtiyacınızın olması halinde PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan emekliler, süratli bir şekilde 2 sene vadeli 57.000 TL kredi amacıyla müracaatta bulunabilir.

Tek Şart Emekli Maaşını PTT’den Almak

PTT bağlamında SGK-SSK ve Bağkur maaşı alıyorsanız, PTT üzerinden kredi almanız o derece kolay olmaktadır. Emekli vatandaşlarımız için 57.000 TL para verilmesi gündeme gelmiştir. PTT’den kredi almak için bazı koşullar bulunmaktadır. PTT’den kredi yani nakit para almak isteyen emekliler en az bir kere maaşını PTT’den almak zorundadır.  Aldıkları emekli maaşlarını PTT’ye taşıyan emekliler 3 sene vadeli olmak üzere binlerce lirayı cebine koyuyor.

Sms İle Müracaat Oldukça Kolay!

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek PTT, yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı SMS olarak cep telefonunuzdan 3050 numarasına yollamanız yeterlidir. PTT üzerinden yapmış olduğunuz nakit müracaatı ardından sizlerin cevabı, Aktif Bank doğrultusundan gelecek ve kaç para kredi onayı aldığınız ile eş güdümlü mesaj da faiz oranlarında gözükecek.