Kültür-sanat

Olayların kadını Gülşen’den havuzda cesur poz! Yürekleri ağza getirdi! Tanıştırayım ateşten elbise..

Güzel şarkıcı Gülşen, son dönemlerde yaptığı paylaşımıyla ve şarkısıyla gündem olmaya devam ediyor. Sahnedeki kostümleriyle konuşulmaya devam eden Gülşen şimdi de son paylaşımı ile yürekleri ağza getirdi. Bikinisi ile cesur pozunu sergileyen Gülşen resmen beğeni yağmuruna tutuldu.

Son günlerde sahnedeki kostümleri ile kendinden söz ettirmeye devam eden Gülşen paylaşımlarına aralıksız devam ediyor. Son olarak tasarladığı kıyafetleri sergileyen Gülşen, paylaşımına “Tanıştırayım ateşten elbise” notunu düştü.

FİLELİ KIYAFETLERİ TANITTI

Tasarlamış olduğu fileli kıyafetlerin tanıtımı ile bir etkinlik düzenleyen güzel şarkıcı, yeni imajı ve tasarladığı fileli kıyafetleri ile dikkat çekti. Bu elbiselerin sokakta da rahatça giyilebileceğini söyleyen Gülşen, “Sokakta gördüğümüz bütün o genç arkadaşlarımızın, bana ilham veren o genç ruhun rahatlıkla giyebileceği ateşten elbisemizi şimdi size tanıtıyorum” dedi.

FİLELİ ELBİSESİNİ GİYDİ

Tasarlamış olduğu fileli elbisesini üstüne giyerek Instagram üzerinden paylaşan Gülşen hayranlarından hem güzelliği hem de cesareti ile tam not aldı.