Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Cüzdanında Akbank kartı olanlara müjde! Kart sahiplerine 1000 TL veriliyor: Bugün ödemeler başladı

Akbank tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda bankanın müşterilerine özel kampanya başlattığı belirtildi ve kampanya kapsamında kartlara 1.000 TL yükleneceği belirtildi. Bu kampanya hakkında yapılan duyuruda arkadaşını Akbank’a davet eden müşterilerin kampanyaya dahil olmuş olacağı belirtilerek Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL toplamda 1000 TL’ye kadar chip-para verileceği ifade edildi.

KARTLARA 1.000 TL VERİLİYOR

Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları durumunda chip-para kazanılacağı aktarıldı.

Kampanyadan, Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabileceği belirtilen duyuruda Kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 250 TL chip-para, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabileceği 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamayacağı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin Akbank’tan yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.

Davet Kodunu Alan’ın kodu 1 ay içinde kullanması gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandıramaz. Kampanyalı Müşteri, kodun kullanım süresinin 1 ay olduğu hususunda Davet Kodunu Alan kişiyi bilgilendirmekle yükümlüdür.

HANGİ KARTLARA YÜKLENİR?

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir.

Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.

KİMLER YARARLANAMAZ?

Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir. Şahıs firmaları, tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin chip-para kazanabilmesi için davet ettiği kişinin 70 yaşın altında olması gerekmektedir.