Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

IBAN numaranıza 10.000 TL para yatacak: Kimlik numarası ile bugün başvurana bugün para yatıyor! Tüm ATM’lerden paranızı alın

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için bir fırsat sunulduğu belirtilerek Yapı Kredi Bankası tarafından bu kampanya hakkında bir duyuru yayımlandı. Banka tarafından ihtiyaç kredisi verileceği belirtildi ve ihtiyaç kredisi çeken müşterilerine 3 ay erteleme imkanı verildiği ifade edildi. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre ihtiyaç kredisi çekeceklerin ödemelere 3 ay sonra başlayacağı ifade edildi. TC kimlik numarasıyla ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabilir ve anında 10.000 TL IBAN numaranıza yatırılır.

BAŞVURU DETAYLARI

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebileceğiniz belirtilen duyuruda Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyasının seçilmesi gerektiği ifade edildi.

3 AY GERİ ÖDEMESİZ DÖNEM VAR

Konu ile ilgili olarak yapılan duyurunun devamında kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde geleceği belirtilerek kampanyanın azami vadesinin ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulduğu aktarıldı.

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılacağı belirtilerek banka tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabileceğiniz ve ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebileceği ifade edildi.

OLUMSUZ DA SONUÇLANABİLİR

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında “Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.” ifadelerine yer verilerek kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerli olduğu paylaşıldı.