Editörün SeçtikleriEkonomi

19-20 Mayıs tarihlerinde başvuranlar için 3 bin TL nakit ödeme!

Artan ekonomik maliyetler sonrasında bankalar harekete geçerek yeni kredi kampanyalarını peş peşe duyurmaya başladı. Bu kapsamda gelen bir son dakika haberine gör emekli, memur ve çalışanlar başvurmaları halinde 3 bin TL nakit ödeme alacak. Detaylar haberimizde..

19-20 Mayıs tarihinde başvuran vatandaşlar hafta içi ödemelerini alacak. Yapı Kredi Bankası, TEB ve ING Bank ihtiyaç sahiplerine ödeme yapacağını açıkladı. Kredi başvuru yaptığınız zaman bankaya gitmeden kredi kullanabileceksiniz. Ancak başvuru yapmak için bankaların istediği şartları taşımanız gerekiyor.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası’na başvurmanız halinde 3 bin TL kredinizi anında kullanabileceksiniz. SMS ile başvurarak başvurunuz onaylandığı zaman paranızı alabileceksiniz. Bunun için Bireysel TC kimlik ve aylık gelirinizi yazarak 4411’e SMS atabilirsiniz. Kredi notunuz yüksekse aynında onay alabilir, paranızı 19-20 Mayıs tarihine kadar çekebilirsiniz.

TEB ve ING BANK

Yapı Kredi dışında harekete geçen bir diğer banka TEB ve ING Bank oldu. TEB yaptığı açıklamasında başvuru için TC kimlik numarasının 4466’ya kısa mesaj olarak atılmasının yeterli olacağını belirtti. Atılan mesaja göre kişinin profili olumluysa 5 dakika içerisinde sonuç size bildirilecektir.

ING ise açıklamasında 36 aya varan vade seçeneği ile kredi imkanı sunulacağı belirtildi. 3 bin TL kredi başvurusu için online mobil bankacılık üzerinden ya da resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.