Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Kartlara 500 TL veriliyor: Hemen alabilirsiniz

Ziraat Bankası üzerinden kartı olanlara son dakika duyurusu yapıldı. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda 31 Mayıs’ta sona erecek kampanya doğrultusunda TC Kimlik Numarası ya da Kart numarası ile SMS atacak olan vatandaşlara Bankkart ile TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

500 TL VERİLECEK

Bankkart’ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TatilSepeti’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri işlemlere 500 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen duyuruda kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabileceği SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye bankada kayıtlı cep telefonundan kampanya tarihleri içerisinde SMS gönderilmesi gerektiği kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı ifade edildi.

15 HAZİRAN’DA YÜKLENECEK

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 15 Haziran 2022 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacağı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.