Editörün SeçtikleriEkonomi

Hesaplarını kontrol edenler yaşadı! Emeklilere nakit 1.750 TL ödeme yapılacak!

Emekliler için yeni bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre emeklilere tek seferlik bin 750 TL’ye kadar açıklama yapılacak. Bankalar son dönemlerde emeklileri kendi bünyelerine katabilmek için promosyon kampanya yarışlarına girdi. Akbank, emekli promosyon ödemeleri hakkında merak edilen detayları açıkladı.

Akbank, yaptığı açıklamasında emekli vatandaşlara maaşlarını taşıma şartı ile bin 750 TL’ye kadar ödeme yapacağını duyurdu. Maaş karşılığında promosyon ödemesi 30 Eylül tarihine kadar devam edeceği belirtildi.

Eylül ayına kadar maaşlarını Akbank’a taşıyanlar promosyon ödemesinden yararlanabilecek. 3 sene boyunca maaşınızı Akbank’tan alma sözü vermeniz gerekiyor. Bütün ayrıntıları detaylı öğrenmek için size en yakın Akbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

AKBANK EMEKLİ ÖDEME PROMOSYON DETAYLARI

30 Eylül tarihine kadar maaşlarınızı Akbank’ta alma sözü verirseniz bin 750 TL ödeme alabileceksiniz. Aynı zamanda maaş ödemenizden iki gün önce artı para kredisi kullanırsanız sıfır faiz imkanından da yararlanabileceksiniz.

Maaşınızı almaya iki gün kala nakit ihtiyacınız acil bir hal aldıysa, bu noktada Akbank sizlere artı para kredisi sunuyor. Bu kampanyadan Akbank sayesinde faydalanabileceksiniz.

MAAŞIMI AKBANK’A NASIL TAŞIYABİLİRİM?

Maaşını Akbank’a taşımak isteyenler için detaylar açıklandı. Size en yakın şubelere giderek bu kampanyalardan yararlanabileceğiniz gibi mobil bankacılık ya da çağrı merkezi üzerinden Akbanklı olabilirsiniz.