Ekonomi

Akbank internet harcamalarına 500 TL’ye varan hediye kampanyasını başlattı!

Bankalar arasındaki kampanya ve promosyon yarışı gün geçtikçe hızlanıyor. Ekonomik sıkıntıların arttığı son dönemlerde vatandaşlar, bütçelerine en uygun şekilde kampanyaları ve çeşitli banka hizmetlerini değerlendirmek üzere araştırmalarına devam ederken, bankalar da yeni kampanyalarını peş peşe duyuruyor. Söz konusu kampanyalar da genellikle vatandaşların bankalardan en çok kullandığı ürün ve hizmetler üzerinden düzenleniyor. Böylece vatandaşlar, bankalardan kullandıkları kredi kartı ve kredi gibi ürün ve hizmetlerde ayrıyeten bir de kampanyaya dahil olma şansı kazanıyor. Bu kapsamda bir yeni kampanya duyurusu da Akbank’tan geldi. Akbank, ilk kez Akbanklı olup kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerine 500 TL’ye kadar chip para kazanma fırsatı sunuyor. İşte detaylar…

Akbank’tan 500 TL Chip Para Ödülü

Akbank resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre hemen Akbanklı olup, ilk kez Axess veya Wings başvurusunda bulunan müşterilere 500 TL’ye varan chip para ödülü verilecek ve kart ilk yıl için ücretsiz olarak sunulacak. İlk kez Akbank müşterisi olup Akbank Mobil uygulaması üzerinden “Anında Dijital Kullanım” özelliğine sahip Axess veya Wings kredi kartı başvurusunu tamamlayanlar ve ilk kez Axess veya Wings başvurusu yapacak olanlar, internet alışverişlerinde her harcamalarından %20, işlem başına 100 TL ve ayda toplam 500 TL’ye kadar chip para kazanabilecek.

Kampanya Detayları ve Tarih Bilgileri

İlgili başvurularını tamamlayan ve anında dijital kullanım özelliği bulunan karta sahip olan Akbank müşterileri, kartları ile kuryeyi beklemeden anında alışverişe de başlayabiliyor. 1 yıl sonra kart ücretinin ödenebildiği bu kampanya için 31 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuru yapılması gerekiyor ve kampanya dahilinde 31 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılan internet harcamaları kabul ediliyor. Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dahil edilmiyor.