Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Beklenen ödemeler başladı: Akbank kartı olanlar dikkat, kart sahiplerine 1.000 TL veriliyor! Az önce resmen yayımlandı

Akbank, müşterilerine kampanya duyurusu yapılmakla beraber bu kampanyada kart sahiplerine 1.000 TL verileceği ifade edildi. Akbank tarafından yapılan duyuruda arkadaşını Akbank’a davet edenlerin kampanyadan yararlanabileceği belirtildi ve bu duyuruda kod ile Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL toplamda 1000 TL’ye kadar chip-para verileceği belirtilerek kampanyanın diğer ayrıntıları da paylaşıldı.

1.000 TL KAZANILACAK

Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları durumunda chip-para kazanılacağı ifade edildi.

Kampanyadan, Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabileceği belirtilen Akbank’ın duyurusunda kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 250 TL chip-para, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabileceği 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamayacağı ifade edildi.

1 AY İÇİNDE KULLANILMASI GEREKİYOR

Akbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyurunun devamında Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabileceği belirtilerek Davet Kodunu Alan’ın kodu 1 ay içinde kullanması gerekktiği bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandırmayacağı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Konu ile ilgili olarak kampanyalı Müşteri, kodun kullanım süresinin 1 ay olduğu hususunda Davet Kodunu Alan kişiyi bilgilendirmekle yükümlü olduğu belirtilen duyurunun devamında ayrıntılara ilişkin şu ifadelere yer verildi:

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir.

Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.

KİMLER YARARLANAMAZ?

Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir. Şahıs firmaları, tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin chip-para kazanabilmesi için davet ettiği kişinin 70 yaşın altında olması gerekmektedir.