Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Emeklilere bu sabah saat 09:00’da ödemeler başladı! Emekli maaşı olan herkese 2.500 TL veriliyor: Tüm ATM’lerden çekebilirsiniz

Garanti BBVA emekli müşterileri ve potansiyel emekli müşterileri için iki yeni kampanya geliştirdiğini kendi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruyla paylaştı. Garanti BBVA yeni dönemde emekli müşteri sayısını arttırırken vatandaşların nakit sıkışıklıklarına da çözüm bulabilmek adına yeni bir promosyon kampanyası geliştirirken bu kampanyanın 31 Mayıs’a kadar devam edeceği belirtildi. Bu kampanya kapsamında emeklilere yapılacak olan ödemeler de paylaşıldı. Buna göre ödemeler şu şekilde duyuruldu:

NE KADAR ÖDEME YAPILACAK?

Emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olan vatandaşlara: 1.850 TL
Emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 2.300 TL
Emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 2.750 TL

EKSTRA BONUS VERİLECEK

Garanti BBVA 2 bin 750 TL üst limitli promosyon kampanyasına ek olarak bir de Emekli Yakınını Getir kampanyası geliştirdiği duyurulurken bu kampanya kapsamında emekli bir yakınının maaş hesabını banka bünyesine taşımasını sağlayan vatandaşlara, 250 TL bonus hediyesi aldığı ifade edildi.

Garanti BBVA tarafından geliştirilmiş olan emekli promosyonu kampanyasına katılım sağlamak için emekli maaşını hesabının taşınması için talimat vermek gerektiği belirtilen duyuruda taşıma talimatı Garanti BBVA Mobil uygulaması, bankanın internet bankacılığı kanalı veya banka şubeleri aracılığı ile verilebildiği ifade edildi.

DAVET KODU ALINACAK

Garanti BBVA tarafından geliştirilmiş olan Emekli Yakınını Getir kampanyasına katılım sağlamak için yakınını davet edecek olan kişi Garanti BBVA mobil uygulamasına girmeli ve sırası ile başvurular- emekli bankacılığı- emekli yakınınızı davet edin adımlarını izleyerek bir davet kodu alması gerektiği paylaşıldı.

HESAPLARA TANIMLANACAK

Bununla beraber oluşturulan davet kodu emekli yakın ile paylaşılmalı ve ilgili kişi mobil uygulamaya kodu girerek maaş hesabını taşıması gerektiği taşıma işleminin gerçekleştikten sonra bonus hediyesi hesaplara tanımlandığı ifade edildi.