Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Zam furyası bitti! Benzin motorin ve LPG’ye okkalı indirim yapıldı: 10 gün sonra sona erecek

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden çok önemli bir duyuru yayımlandı. Banka tarafından yapılan duyuruda akaryakıt kampanyası başlatıldığı ve 31 Mayıs’a kadar devam edeceği ifade edildi. Bu duyuruda belirtilen tarihe kadar akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan hediye edileceği ifade edildi. Bu kazanılan puanlar ise bir sonraki alışverişte kullanılarak toplam tutar üzerinden 75 TL indirim yapılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM YAPILDI

Kampanya müşteri bazında geçerli olduğu belirtilen Vakıfbank duyurusunda ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu bir müşterinin kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabildiği ifade edildi. Ayrıca yapılan duyurunun devamında aynı gün tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı ifade edildi.

HANGİ İŞLEMLER DAHİL DEĞİL

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabileceğiniz belirtilerek kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil olmadığı ifade edildi.

22 HAZİRAN’DA GERİ ALINACAK

Vakıfbank tarafından yapılan duyurunun devamında kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Haziran 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacağı ifade edilerek Worldpuan’ların son kullanım tarihi 21 Haziran 2022 olduğu kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Haziran 2022 tarihinde geri alınacağı aktarıldı.