Ekonomi

Yapı Kredi HGS kampanyasını duyurdu: 70 TL yerine 1 TL etiket ücreti ve 4 geçişten biri ücretsiz!

Bankalar son dönemlerde potansiyel müşterilere daha geniş sınırlarda ulaşmak adına peş peşe kampanya ve fırsatlarını duyurmaya başladı. Dönemsel olarak sunulan kampanyalarda çoğu zaman müşterilerin yoğun olarak talep ettiği ürün ve hizmetler göz önünde bulunduruluyor. Bu nedenle de bu tür kampanyalarda ilk olarak krediler, KMH ve kredi kartları gibi ürünler öne çıksa da bazı bankalar farklı alanlarda sundukları kampanyalarla da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bu kapsamda bir yeni kampanyasını daha duyuran Yapı Kredi, bu kez de araç sahiplerine yönelik fırsatlarıyla dikkatleri çekti. Birçok alanda fırsat ürünlerini duyuran Yapı Kredi, HGS etiketinde 70 TL yerine 1 TL ücret kampanyasını açıkladı. İşte detaylar…

Yapı Kredi’den HGS Etiketi Kampanyası

Yapı Kredi resmi internet sayfası üzerinden duyurduğu söz konusu kampanyasında araç sahiplerinin dikkatini çekmeyi başardı. Söz konusu kampanya dahilinde, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar yeni HGS etiketini Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve Yapı Kredi şubelerinden 70 TL yerine 1 TL’ye almak mümkün. Ayrıca Yapı Kredi HGS başvurusunda bulunan müşterilerine kampanya dahilinde 4 geçişten 1’ini de ücretsiz olarak sunuyor. Yapı Kredi’den HGS başvurusunda bulunanlar ve kampanyadan yararlananlar, 4 geçişten 1’ini ücretsiz şekilde 31 Temmuz 2022 tarihine kadar kullanabiliyor. Ayrıca yeni HGS etiketi ile toplamda en fazla 50 TL indirim sağlanabiliyor.

HGS Kampanyasında Detaylar

Tüm etiket sınıflarının dahil edildiği HGS kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 31 Mayıs 2022 tarihine kadar Yapı Kredi’ye başvuruda bulunması gerekiyor. Kampanyaya SMS ile katılım sağlamak isteyenler “HGSODUL” yazıp bir boşluk bırakıp “MÜŞTERİ NUMARASI” yazıp 4454’e SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabiliyor. Kampanyadaki ödüllerden yararlanmak isteyenlerin en az bir adet kullanıma açık Yapı Kredi banka kartı ya da kredi kartı sahibi olması gerekiyor.