Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

12 milyon SSK ve Bağ Kur emeklisine ek ödeme yapılıyor! Emeklilerin banka hesaplarına 2.750 TL yatıyor

Emeklilerin ilgi gösterdiği promosyon kampanyalarının detayları merak edilen konular arasında yer alıyor. QNB Finansbank tarafından emekli promosyon kampanyası hakkında bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda QNB Finansbank’a emekli maaşını taşıyanlara bir defaya mahsus ödeme yapılacağı belirtilerek emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyanlara 2750 TL’ye kadar ödeme yapılacağı ifade edildi. Banka tarafından yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntılarına yer verilirken sunulan avantajlar da paylaşıldı.

SUNULAN AVANTAJLAR

QNB Finansbank tarafından yapılan duyurunun devamında bu kampanyadan yararlananlara bazı avantajlar sunulacağı ifade edildi. Buna göre sunulan avantajlar ise şöyle paylaşıldı:

“Yurt içi diğer tüm banka ATM’lerinden ayda iki kere ücretsiz para çekme hakkı

Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti

QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği

Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı’ndan faydalanma imkanı”

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmediği belirtildi ve bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edeceği aktarıldı.

ORTALAMA TUTAR BELİRLENECEK

Emekli maaşını Bankamızdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yılda 360 TL’ye varan indirimlerden faydalanabileceği belirtildi ve emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyanlara 2.750 TL’ye kadar promosyon veriliyor. Promosyon ödemesi aşağıda belirtilen emekli maaş tutar aralıkları dikkate alınarak yapılacak; 3 aylık ödenen maaşlar için; aylık ortalama maaş tutarına göre promosyon tutarı belirleneceği aktarıldı.

NE KADAR ÖDEME YAPILIYOR

Konu ile ilgili olarak yapılan duyuruda Aylık 1.499 TL altında maaş alanlara 1.850 TL, Aylık 1.500 TL ile 2.499 TL arasında maaş alanlara 2.300 TL, 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 2.750 TL promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi.