Editörün SeçtikleriEkonomi

500 TL alabilmek için son 10 gün kaldı! 4757’ye tek mesaj atmanız yeterli!

Bankalar son dönemlerde kıyasıya kampanya yarışına girmiş gibi gözüküyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası harekete geçerek yeni bir kampanya yaptığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Bankkart ile TatilSepeti’nden tek seferlik yapılacak 5 bin TL ve üzeri işlemlerde 500 TL Bankkart TL verileceğini duyurdu.

Bankkart ile TatilSepeti üzerinden yapılacak olan 5 bin TL ve üzeri alışverişler için 500 TL Bankkart verileceği açıklandı. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ya da SMS üzerinden katılım yapabileceği belirtildi.

Kampanyaya SMS ile katılmak isteyenler 4757’ye TATİLSEPETİ yazarak göndermesi gerekecek.

KAMPANYANIN DİĞER AYRINTILARI

Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında ayrıntılara ilişkin şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

15 HAZİRAN’DA YÜKLENECEK

Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 15 Haziran 2022 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir

Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.