Editörün Seçtikleriİş İlanlarıKamu PersonelleriKpss B Memur Alım İlanlarıPersonel AlımıSağlık Personeli

Devlet hastanesi bünyesine memur personel alımı yapılıyor! Vardiyalı çalışabilecek herkes başvurabilir!

Hastane personel alım ilanlarını yakından takip edenler için Resmi Gazete’de önemli bir personel alımı yayımlandı. Buna göre devlet hastanesi bünyesine memur personel alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımında adayların vardiyalı çalışmasına uygun olması gerektiği ifade edildi. Bugün başlayan başvurular Haziran ayının başına kadar devam edecek.

Resmi Gazete’de yayımlana ilana göre alımlar Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesine yapılacak. Hemşire pozisyonunda çalıştırılmak üzere 12 memur alımı yapacağı duyuruldu. Alımlara dair merak edilen detaylar ve başvuru şartları haberimizde:

BAŞVURULAR NE ZAMAN ALINACAK?

Devlet hastanesi personel alımı için başvuruların 23 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında olacağı ifade edildi. Namık Kemal Üniversitesi resmi web sayfası üzerinden başvurular bugün başladı.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER

Başvuru Formu (Bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir).

Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi (E-devletten alınabilir).

KPSS sınav sonuç belgesi

Fotoğraf

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya göreve başlamasına engel hali bulunmamak.

657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi personel alım ilanı detayları için TIKLAYIN