Ekonomi

Tatil bileti alacaklar dikkat! CEPTETEB uçak bileti alışverişlerinize 200 TL indirim verecek!

Havalar ısınmaya başladı ve milyonlarca vatandaş tatil planları yapmaya başladı. Özellikle de çalışan vatandaşların izinleri ayarlayıp başladığı tatil hazırlıkları, geçtiğimiz yıllardan daha zorlu geçecek gibi gözüküyor. Zira 2021 yılının sonlarında ve 2022 yılında her kalemde artan fiyatlar, ulaşım sektörüne de yansıdı ve ulaşım masrafları ciddi oranlarda artış gösterdi. Ancak tatil planı yapanlar için dev bir fırsat kampanyası bu kez de CEPTETEB’den geldi. CEPTETEB’liler, Turna.com üzerinden yapacakları uçak bileti alışverişlerinde 200 TL indirim kazanıyor ve bu sayede yol masraflarında tasarruf sağlanabiliyor! İşte detaylar…

CEPTETEB’den Uçak Biletlerine 200 TL İndirim!

TEB’in müşterilerine sunduğu en işlevsel hizmet ve ürünlerden biri olan CEPTETEB, artık yepyeni bir alışveriş platformu olarak CEPTETEB Süper özelliği ile müşterilerine hizmet veriyor. CEPTETEB Süper’e özel olarak Amsterdam, Berlin, Londra, Paris ve Roma uçak biletlerine CEPTETEB’den 200 liralık indirim geliyor. Kampanya dahilinde, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulamasının “Cüzdan” kısmında yer alan “CEPTETEB Süper” platformunda, TEB ve CEPTETEB markalı tüm banka ve kredi kartları ile yapılan uçak bileti alışverişlerinde 200 TL indirim fırsatı bulunuyor.

CEPTETEB Uçak Bileti İndiriminde Detaylar

Kampanya dahilinde, Turna.com üzerinden yapılacak olan ve belirlenen şehirlerin uçakları için alınan biletlerin, CEPTETEB Süper Uçak Bileti kategorisinden alınması gerekiyor. Amsterdam, Berlin, Londra, Paris ve Roma uçak bileti harcamalarına yansıtılan 200 TL’lik indirim, başka bir promosyon ya da indirimle birleştirilemiyor. Biletin tek yön ya da gidiş-dönüş olması fark etmeksizin, indirim toplam tutara uygulanıyor. Bilet iptali ya da iadelerinde ödenen indirim tutarı geri alınıyor. Ayrıca satın alınan biletlerde değişiklik talep edildiğinde ikinci bir indirim de uygulanmıyor.