Editörün SeçtikleriEkonomi

Ziraat Bankası kimlik numaralarına göre 5 bin TL ödeme yapacak! Başvuran aynı gün parasını alabilir!

Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için hızlı kredi kampanyasını duyurdu. Buna göre düşük faizli kredi verileceğini açıkladı. Peki, kimler Ziraat Bankası 5 bin TL kredi alabilir? Kredi de faiz oranı nedir? İşte merak edilen detaylar..

Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamasında kredi notuna göre kredi verileceğini açıkladı. Emekli ve sigortalı çalışanlara verilecek olan anında kredi için başvuruları onaylanan kişiler paraları hemen alabilecek.

KREDİ NOTUNA BAKILIYOR

Bankalar genelde kredi vermek için kredi çekecek olan kişilerin kredi notuna bakıyor. Kredi notu ortalama 110 – 1200 üzeri olan kişilere öncelikli olarak kredi verilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Anında 5 bin TL’ye kadar olan para ihtiyaçlarınız için Ziraat Bankası üzerinden kredi alabilirsiniz. 36 ay vadeli 3 ay ertelemeli krediler için pek çok kanal üzerinden hemen şu anda başvuru yapabilirsiniz.

Başvuruda bulunabileceğiniz kanallar şu şekilde:

Ziraat Bankası mobil uygulaması

SMS aracılığı ile

En yakın Ziraat Bankası şubesi

Resmi Ziraat Bankası sitesi

Belirtilen bu kanallar üzerinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

GERİ ÖDEME NE KADAR OLACAK?

Ziraat Bankası 5 bin TL kredi çekilmesi durumunda aylık sadece 191,78 TL geri ödeme yapılacak. Ödemeye ilişkin faiz oranı yüzde 1,55 olacak. Vade ise 36 ay olarak açıklandı.